Contact


Tafel van Vijf
(houdt kantoor bij STIP Theaterproducties)
Nieuwe Leliestraat 169
1015 HD  Amsterdam

 

Artistiek Leider & Algemeen Directeur
Michiel Schreuders
Michiel@tafelvanvijf.nl
06 24 28 74 87

 

Zakelijk Leider & Marketing
Gordon Cruden
Gordon@tafelvanvijf.nl
06 41 90 15 84

 

Sales & Educatie
Monique Scheper
Monique@tafelvanvijf.nl
06 26 42 63 10 – bereikbaar op dinsdag & donderdag

 

Productieleider
Nicole Geertruida
Nicole@tafelvanvijf.nl

 

 

Huisdramaturg
Hilde van Beek
Hilde@tafelvanvijf.nl

 

Adviseur
Herman van Baar
Hervanbaar@hotmail.com
06 48 46 79 87

 

Realisatie website: Othersites