Contact

AL MEER DAN 15 JAAR
MUZIEKTHEATER
VOOR JONG EN OUD

CONTACT

Tafel van Vijf houdt kantoor bij STIP Theaterproducties
Nieuwe Leliestraat 169
1015 HD  Amsterdam

Artistiek leider & Algemeen directeur

Michiel Schreuders
Michiel@tafelvanvijf.nl
06 24 28 74 87

Zakelijk leider & Marketing

Gordon Cruden
Gordon@tafelvanvijf.nl
06 41 90 15 84

Sales & Educatie

Monique Scheper
Monique@tafelvanvijf.nl
06 26 42 63 10 – bereikbaar op dinsdag & donderdag

Huisdramaturg

Hilde van Beek
Hilde@tafelvanvijf.nl
06 xx xx xx xx

Productieleider

Nicole Geertruida
Nicole@tafelvanvijf.nl
06 xx xx xx xx

Adviseur

Herman van Baar
Hervanbaar@hotmail.com
06 48 46 79 87

PERRY

okt t/m dec 2021
Dans- en Muziekvoorstelling + FOTO EXPO van het Rijksmuseum

Zelfexpressie is de rode draad in deze voorstelling. Perry neemt je mee op zijn persoonlijke reis door tijd, dimensies, rituelen en tradities naar misschien wel een nieuwe identiteit.  Samen met een 4-koppige swingende live band danst hij in een mix van rock, soul, trap en techno zijn eigen weg naar vrijheid.